یازدهمین کنگره بین المللی انجمن علمی سرطان های زنان ایران

DrAkhavan

دکتر ستاره اخوان 

رئیس کنگره

سپاس بیکران ایزد منان را که فرصتی دیگر فراهم شد تا با نیت هم اندیشی و استفاده از خرد جمعی، گردهمایی دیگری شکل بگیرد تا حاصل پژوهش ها، تجارب علمی و آموزشی عملی را در جهت توان افزایی و بهبود عملکرد تخصصی و همچنین دریافت درست روش حل مسأله بکارگیریم.

بی شک حضور جمعی از اندیشمندان و دغدغه مندان عرصه درمان بیماران مبتلا به کانسرهای ژنیکولوژیک، نقش موثر و حائز اهمیتی در این راستا ایفا می نماید. در جریان گردهمایی فعلی به سیاق گذشته، تمامی تلاش وهم همکاران بکاربسته شده است تا برنامه ای علمی، درخور توجه و قابل استفاده عزیزان ارائه شود.

سخنرانی های منتخب کنگره، حاصل زحمات همکاران ارجمند است که با بررسی آخرین تحولات علمی روز، به امید ایجاد انگیزه و توانمندی بیشتردر همکاران ارائه می شوند.

امید داریم که در آینده شاهد پیشرفت درمان به گونه ای باشیم که علاوه بر بهبود جسمانی، روشهای درمانی با کاهش هزینه ها و همچنین افزایش کیفیت زندگی بیماران همراه باشد و به علاوه آلام روحی آنان نیز به بهترین شکل تسکین یابد.

اینجانب به نوبه خود از حضور فعال و جدی همه اساتید سخنران، اساتید و همکاران شرکت کننده و هیئت اجرایی کمال تشکر و قدردانی را دارم و سپاس صمیمانه خود را نثار همگی سرورانی که به نحوی نقشی در اجرای هر چه بهتر کنگره داشته اند، می نمایم .

امید است برنامه هایی از این دست تغییرات و نوآوری های جدیدی را به همراه داشته باشد که منجر به ارتقا سلامت همنوعان و جامعه پیرامونی شود.

شیخ حسنی

دکتر شهرزاد شیخ حسنی

دبیر علمی کنگره

به نام پروردگار
 
یازدهمین کنگره سرطان های زنان در تاریخ 10 تا 12 آبان ماه 1402، به همت انجمن علمی سرطان های زنان ایران و همکاری اساتید بزرگوار رشته انکولوژی زنان و سایر رشته های مرتبط برگزار می شود.
 
تلاش کردیم که عناوین چالش برانگیز در حیطه انکولوژی زنان، بر اساس آخرین شواهد علمی در قالب سخنرانی­ها، پانل ها، ارائه مقالات و سمپوزیوم های پرسش و پاسخ، در برنامه کنگره گنجانده شود.
 
جایگاه کنونی رشته انکولوژی زنان در ایران، مدیون تلاش و زحمات اساتید پیشکسوت این رشته می باشد. بی تردید شرکت شما عزیزان در این گردهمایی سبب تبادل نظرات و تقویت این حیطه علمی در کشور و ادامه راه اساتید بزرگوار بنیانگذار این رشته خواهد شد.
 
اطمینان دارم تمامی اعضای اجرایی و علمی کنگره نهایت سعی خود را بکار بسته اند تا این همایش از نظر علمی و اجرایی درخور و شایسته همکاران دانشمند این مرز و بوم باشد. امیدوارم کنگره یازدهم خاطره علمی ماندگاری در ذهن تمامی شرکت کنندگان به یادگار بگذارد.
 
منتظر حضور تمامی شما همکاران و اندیشمندان حوزه های تخصصی و فوق تخصصی انکولوژی زنان و رشته های مرتبط در این کنگره هستم
دکتر عادلی

دکتر پوریا عادلی

دبیر اجرایی کنگره

در عصر حاضر، پیش‌رفت‌های جالب‌توجه در علوم و تکنولوژی نه تنها طرز زندگی ما را متحول ساخته، بلکه چهره اپیدمیولوژی بیماری‌ها، به ویژه سرطان، را نیز تغییر داده است. سرطان در بین زنان، با توجه به تاثیر عمیق آن بر پایه‌های اساسی خانواده، یعنی زنان و مادران، اهمیت بسزایی دارد. مبتلا شدن یک زن به سرطان فراتر از تاثیر روی فرد مبتلا است؛ آن قادر به تغییر سرنوشت نسل‌های متوالی است. در نتیجه، توجه به سلامت زنان، ویژه‌تر در زمینه تشخیص و درمان به‌موقع سرطان، از اولویت‌های برجسته است.

تکنولوژی‌های پیشرفته امروزی، شامل درمان‌های هدفمند و رادیوتراپی، به همراه دیدگاه‌های نوظهور مولکولی و ژنتیکی، نقل و انتقالات چشمگیری را در استراتژی‌های درمانی سرطان زنان به همراه داشته است. در کنگره بین‌المللی سرطان زنان، که از تاریخ 10 تا 13 آبان 1402 مصادف با 1 تا 3 نوامبر 2023 برگزار می‌شود، خبرگان برجسته داخلی و بین‌المللی جمع‌آمده و تمامی جنبه‌های این تغییرات پیشرو را مورد بررسی قرار می‌دهند.

در پایان، از تمامی اساتید محترم و متخصصان برجسته در حوزه درمان سرطان‌های زنان دعوت می‌شود تا در این گردهمایی علمی شرکت کرده و با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به نشانی ایمیل irsgocongress2023@gmail.com، به ارتقاء کیفیت این کنگره کمک کنند.

زمان باقی مانده تا شروع کنگره

روزها
ساعت
دقیقه
ثانیه ها

Iranian Society of Gynecology Oncology