membership-title
انجمن سرطان های زنان ایران (IRSGO) پیشرو در پیشگیری، درمان، مراقبت و پژوهش سرطان های زنان در ایران است که بیش از هزار رشته مرتبط را شامل می شود. احترامأ یادآوری میگردد که  طبق اساسنامه انجمن های علمی پزشکی کسانی عضو انجمن محسوب میشوند که حق عضویت سالانه خود را پرداخت کرده باشند همچنین عضویت در انجمن سرطان های زنان فرصت منحصر به فرد برای برقراری ارتباط حرفه ای با همکاران و اساتید برجسته در زمینه سرطان های زنان را فراهم می کند. هر فرد با هر علاقه و تخصصی (متخصصان، پژوهش گران، پرستاران) می تواند عضوی از IRSGO شود. زمان عضویت و تمدید برای سال ۱۴۰۱ تا پایان ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ خواهد بود و هرگونه عضویت و یا تمدید پس از این تاریخ انجام گیرد در سال تقویمی آینده در نظر گرفته خواهد شد.

طبق مصوب هیات مدیره با توجه به افزایش قابل توجه هزینه های جاری انجمن، در سال ۱۴۰۱ مبلغ یک میلیون تومان بابت حق  عضویت  سالانه در نظر گرفته شده است که از طریق شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۴۹۶۱۵ به نام انجمن علمی سرطان های زنان ایران قابل پرداخت می باشد. همچنین میتوانید از طریق سایت انجمن و به صورت آنلاین حق عضویت را پرداخت فرمایید.  لطفا پس از واریز حق عضویت، تصویر فیش را از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۰۴۵۴۰۷۹۷۰ (خانم لاله رخ) ارسال نمایید که عضویت شما تایید و ثبت شود.

 توضیحات تکمیلی: لطفا پس از واریز هزینه، در سایت انجمن و از طریق منوی حساب کابری => ثبت نام، به عنوان عضو  ثبت نام کنید که دسترسی های لازم مخصوص  اعضا بر روی سایت در اختیار شما قرار گیرد.

در حال حاضر مزایای عضویت در IRSGO شامل موارد زیر می باشد:

  •      برخی از صفحات سایت انجمن از جمله سخنرانی ها  و اسلاید ها  فقط برای اعضا قابل مشاهده خواهد بود.
  •      دسترسی به full text  مقالات مورد نیاز مجلات  معتبر مانند Int. Gynecol. و Gynecol. Oncol. با هزینه بسیار پایین .
  •      امکان مشارکت در کمیته علمی کنگره ها و همایش ها
  •      تخفیف در هزینه ثبت نام همایش ها و کنگره ها
  •      دسترسی رایگان به کتب الکترونیکی انجمن
  •      امکان استفاده از خدمات‌مشاوره حقوقی انجمن در امور قانونی
  •      صدورمعرفی نامه به بانک ملت جهت برخورداری از تسهیلات ویژه

جهت عضویت در انجمن ابتدا در سایت irsgo عضو شوید. آنگاه با نام کابری وارد سایت شوید و سپس برای عضویت اینجا کلیک کنید.